Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, tidigt 1900-tal, nyrenässans-stil, massiv ek, ställvis svartlackerad, bakomliggade hyllplan och lådor, höjd 197 cm, 55x117 cm, nycklar medföjder

Bruksslitage, smärre sprickor i lacken, smärre skada till en av byrålådorna i skåpet

522764

2018-02-24