Skåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, tidigt 1900-tal, nyrenässans-stil, massiv ek, ställvis svartlackerad, bakomliggade hyllplan och lådor, höjd 197 cm, 55x117 cm, nycklar medföjder
Bruksslitage, smärre sprickor i lacken, smärre skada till en av byrålådorna i skåpet
522764
2018-02-24