Ester Isakson

Ester Isakson
Ester Isakson
Ester Isakson
Ester Isakson

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ESTER ISAKSON (1879-1956): Jesus omgiven av barn, signerad, olja på duk, ca 47x50 cm

smärre slitage

522765

2018-03-05