SKULPTUR Bertil Vallien

SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien
SKULPTUR Bertil Vallien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, smide, Bertil Vallien, Boda Smide, monterad på träplatta, brännstämplad, höjd ca 24 cm, längd ca 26 cm

Smärre slitage

522802

2018-02-28