Smycken 5 dlr förgyllt silver granater

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, RINGAR, 2 st, ARMBAND, HALSBAND, 1900-talets mitt, förgyllt silver med fasettslipade resp cabochonslipade almandingranater, örhängen med stift, ringstorlek ca 16 resp 17,5 mm, armbandets längd ca 18 cm, halsbandets längd ca 42 cm

522834

2018-02-25