Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MASKKRÖN, Kurumba, Burkina Faso, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd 116 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grates (1896-1983) afrikanska samling
522846
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här