Golvlampa EWÅ

Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ
Golvlampa EWÅ

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

EWÅ, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, total höjd ca 140 cm

Ytskador

522861

2018-02-25