Puderstol rokokostil

Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil
Puderstol rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOL, 1800-tal, rokokostil, grönmålad, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålad, smärre ytskador, bakre ben med skada

522870

2018-02-25