Heinrich Bürkel, han krets, olja på pannå

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEINRICH BÜRKEL, hans krets (1800-tal): Landskap med smedja i månsken, olja på pannå, 11x16,5 cm

Old Master-special

Fläck

522874

2018-03-01