Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEINRICH BÜRKEL, hans krets (1800-tal): Landskap med smedja i månsken, olja på pannå, 11x16,5 cm
Old Master-special
Fläck
522874
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här