Roland Svensson färglitografi
2018-02-27
522890
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (född 1910): Skärgårdsvy, signerad Roland S, 287/360, färglitografi, ca 25x36 cm