Puderstol 1700-tal

Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal
Puderstol 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PUDERSTOL, 1700-tal, björk, stoppad sits, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 43 cm

Rygg med äldre lagning, smärre ytslitage

522900

2018-02-27