Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PUDERSTOL, 1700-tal, björk, stoppad sits, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 43 cm
Rygg med äldre lagning, smärre ytslitage
522900
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här