Bordslampa
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Belid, stomme i mässing, höjd ca 66 cm
Kuntoraportti
Slitage/fläckar
522907
Päivämäärä:
2018-02-27