Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Belid, stomme i mässing, höjd ca 66 cm

Kuntoraportti

Slitage/fläckar

522907

Päivämäärä:

2018-02-27