Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGGARE, svensk, m/1849 för flottan, kronmärkt klinga, svart läderbalja med två mässingsbeslag, längd ca 85 cm
Slitage, klinga med hack, balja med bucklor och mindre skador
522921
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här