Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, betsad bok och gulmetall, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, höjd ca 99 cm
Ytslitage
522927
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här