Ellen Jolin oljemålning

Ellen Jolin oljemålning
Ellen Jolin oljemålning
Ellen Jolin oljemålning
Ellen Jolin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Motiv från Italien, signerad Ellen Jolin, olja på pannå, ca 16x25 cm

Pannå skador

522934

2018-02-27