Drottningholms slott Svecia Antiqua et Hodierna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DROTTNINGHOLMS SLOTT, ur SVECIA ANTIQUA ET HODIERNA, kopparstick, signerad och daterad Willem Swidde.Sculp:Holmae 1690 i plåten, bildyta ca 25,5x56,5 cm

Fläckar, veck

522959

2018-02-28