Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Övergångsställe - Slussen, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 65,5x92,5 cm

522970

2018-02-28