Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Möte - Stockholm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 89x116 cm

522971

2018-02-27