Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOPHIE TOTTIE (född 1964): Skiss till "Dårskap",
signerad och daterad på baksidan Sophie Tottie -91, blyerts på papper, bladmått ca 53,5x39 cm
Oramad, veck, reva/hål
522976
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här