Ernst Billgren rävar färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Rävarna, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 40x49 cm

Oramad

522977

2018-02-27