Cecilia Sikström Lady Diana färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Lady Dianas bröllop,signerad och daterad Cecilia Sikström 87, numrerad 25/80, färgserigrafi, bladmått ca 62x89 cm

Oramad

522978

2018-02-28