Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Lady Dianas bröllop,signerad och daterad Cecilia Sikström 87, numrerad 25/80, färgserigrafi, bladmått ca 62x89 cm
Oramad
522978
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här