Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920), kustmotiv med fiskare, signerad Wv Gegerfeldt, olja på duk, 75x100 cm

Smärre färgbortfall i det nedre högra hörnet

522996

2018-02-27