Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920), kustmotiv med fiskare, signerad Wv Gegerfeldt, olja på duk, 75x100 cm
Smärre färgbortfall i det nedre högra hörnet
522996
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här