Ulf Lundqvist oljemålning

Ulf Lundqvist oljemålning
Ulf Lundqvist oljemålning
Ulf Lundqvist oljemålning
Ulf Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ULF LUNDQVIST (född 1952): Komposition med figurer, osignerad, olja på duk, ca 63x49 cm

PROVENIENS, gåva från konstnären tildigt 1990 tal

523012

2018-02-27