Cylinderspeldosa för 6 melodier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets senare del, för 6 melodier, fodral med intarsiadekor, höjd ca 12,5, 41x20 cm

Nyckel till locket saknas, lådan något skev, 4 stift på kammen skadade, smärre slitage

523022

2018-02-27