Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 1800-tal, från kakelugn, glaserade dekor i relief efter Bertel Thorvaldsens "Natten",

Smärre glasyrskador

523027

2018-02-27