Eldverktyg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELDVERKTYG, ställ med 4 dlr, 1800-tal, ställning och verktyg i mässing, neoklassiska detaljer, ställningens höjd ca 98 cm, verktygens längd ca 77 cm
Bruksslitage, beläggningar, svärta på verktygen
523040
2018-02-27