Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): ´´Le Fumeur´´, signerad A Fassianos, färglitografi, 86/99, bildmått ca 79x59 cm
523045
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här