Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Figur, signerad och numrerad Baj 44/50, färgetsning tryckt på silverfolie, bildyta ca 28x25 cm

523047

2018-02-28