Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, fanerad med olika tärslag bl.a. valnöt, intarisadekor, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 88, 91x43 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, skiva med lagning, ytskador
523145
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här