Klubbat för:
74 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Paris och de tre gudinnorna, signerad SN-10 (Sigurd Nilsson, ca 1916 bytte han namn till Siegård), olja på duk, ca 58x96 cm
Ytkrackelyr, senare spännram
523150
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här