Pär Siegård oljemålning

Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

74 000 SEK

35 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Paris och de tre gudinnorna, signerad SN-10 (Sigurd Nilsson, ca 1916 bytte han namn till Siegård), olja på duk, ca 58x96 cm

Ytkrackelyr, senare spännram

523150

2018-03-02