John Sten

John Sten
John Sten

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN STEN (1879-1922): Stilleben, signerad John Sten samt daterad Paris 1915, akvarell på papper, ca 35x25 cm

523151

2018-03-03