Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN STEN (1879-1922): Stilleben, signerad John Sten samt daterad Paris 1915, akvarell på papper, ca 35x25 cm
523151
2018-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här