Nigel Hall

Nigel Hall
Nigel Hall

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NIGEL HALL (1943): Komposition, signerad samt daterad -72, akvarell, ca 56x76 cm

smärre hanteringsskador på hörnen

523160

2018-03-04