David Wretling skulpturer i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): (2), Skulpturer, moder jord samt kvinna med barn, signerade, förgylld brons, höjd ca 6-14 cm

523170

2018-03-04