Skål med lock Hans Hedberg

Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HEDBERG, skål med lock, i form av mussla, starkeldsfajans, delvis orange glasyr, Biot, signerad, höjd 8,5, längd 21 cm

mindre nagg, senare inristat nummer invändigt

523173

2018-03-03