Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, windsormodell, betsad bok, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, märken

523176

2018-02-27