Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, olja på duk monterad på pannå, motiv med byggnader och kanal, signerad Wigström, 34,5x29,5 cm

Duk något bucklig

523219

2018-02-27