Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GERHARD ALBE (1892-1965): Motiv från Finska presidentens besök i Stockholm 1925, signerad Gerhard Albe, etsning, ca 21x46 cm
Zustandsbeschreibung
523228
2018-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner