Gerhard Albe etsning

Gerhard Albe etsning
Gerhard Albe etsning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GERHARD ALBE (1892-1965): Motiv från Finska presidentens besök i Stockholm 1925, signerad Gerhard Albe, etsning, ca 21x46 cm

Zustandsbeschreibung

523228

2018-03-01