Ljusstakar för 7 ljus vardera

Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera
Ljusstakar för 7 ljus vardera

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1930/40-tal, empirestil, för 7 ljus vardera, förgylld, dekor i marmor, höjd 61 cm

523231

2018-02-27