Oljemålning
2018-03-02
523235
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Rabbi studerandes talmud, signerad a van Loom, olja på pannå, 19 x 26 cm
Rabbi in talmud studies, signed a van Loom, oil on panel, 19 x 26 cm