Sängbord Myrstedt & Stern Stockholm

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SÄNGBORD, 1900-talets början, överdel med profilerad marmorskiva, inredd med skåpsdel, låda i sargen, vitmålad, etikettmärkt "Myrstedt & Sterns, Stockholm", höjd 74, 37x31 cm

Kuntoraportti

Senare bemålning, skiva med nagg

523236

Päivämäärä:

2018-02-27