Sängbord Myrstedt & Stern Stockholm
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD, 1900-talets början, överdel med profilerad marmorskiva, inredd med skåpsdel, låda i sargen, vitmålad, etikettmärkt "Myrstedt & Sterns, Stockholm", höjd 74, 37x31 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning, skiva med nagg
523236
Päivämäärä:
2018-02-27