Ljusstakar art déco Eneret

Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret
Ljusstakar art déco Eneret

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1930-tal, art deco, för 3 ljus vardera, nysilver och svärtat trä, stämplade DFA Eneret, Danmark, höjd 11 cm

Bruksslitage, en ljusarm lös

523239

2018-02-27