Tom Moore 3 färgserigrafier

Tom Moore 3 färgserigrafier
Tom Moore 3 färgserigrafier
Tom Moore 3 färgserigrafier
Tom Moore 3 färgserigrafier
Tom Moore 3 färgserigrafier
Tom Moore 3 färgserigrafier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOM MOORE (USA, född 1961): Elvis, (3) färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 319/490, ca 64x91 cm

523252

2018-03-01