Brickbord Rörstrand

Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand
Brickbord Rörstrand

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, bonad björk, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, monterad skiva av fat från Rörstrand, 1800-talets mitt, höjd ca 55, 50x42 cm

Fatet med fläckar

523260

2018-02-27