Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919), Carl Gustaf Laurin, 1906, signerad med initialer i blyerts, etsninig, 11,8x15,7 cm
LITTERATUR: Hjert och Hjert 54 état 3, 40 signerade exemplar

Gulnad

523261

2018-02-27