Oljemålning stilleben

Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstillbeben, signerad G: Ewertz ?, olja på duk, ca 80x100 cm

Zustandsbeschreibung

523263

2018-02-28