Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstillbeben, signerad G: Ewertz ?, olja på duk, ca 80x100 cm
Zustandsbeschreibung
523263
2018-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner