Hans Viksten akvarell

Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Kalifornien", signerad och daterad Viksten 77, akvarell på papper, 29x22 cm

523266

2018-02-27