Skrivbord sengustavianskt mahogny
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, fanerat i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, med uppsats samt skinnklädd utdragbar skiva, sargen med två lådor, höjd ca 70, 118x56-73 cm, höjd inkl. uppsats 93 cm, nycklar (3) medföljer
Sprickor, fläckar, slitage
523284
2018-02-28