Skrivbord sengustavianskt mahogny

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, med uppsats samt skinnklädd utdragbar skiva, sargen med två lådor, höjd ca 70, 118x56-73 cm, höjd inkl. uppsats 93 cm, nycklar (3) medföljer

Sprickor, fläckar, slitage

523284

2018-02-28