Barskåp 1900-talets mitt
2018-02-27
523286
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, inredd med speglar och belysning, höjd ca 107, 80x40 cm, nyckel finns
Slitage