Barskåp 1900-talets mitt

Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

9 200 SEK

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, inredd med speglar och belysning, höjd ca 107, 80x40 cm, nyckel finns

Slitage

523286

2018-02-27