Klubbat för:
9 200 SEK
3 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, inredd med speglar och belysning, höjd ca 107, 80x40 cm, nyckel finns
Slitage
523286
2018-02-27